دستور – نظم ایران شهردار نامزدی شهرداري

دستور – نظم: ایران شهردار نامزدی شهرداري شهرداری اخبار اجتماعی

واکنش تند کلوب پرسپولیس به از بین بردن ستاره در مراسم قرعه کشی

نشان کلوب پرسپولیس با ستاره با طی همه مراحل به ثبت رسمی رسیده است و نهادهای ذیربط موظف به استفاده از این نشان هستند و اسناد آن نیز پیش از این تحویل داده شد..

ادامه مطلب

آیا وینفرد شفر از کی‌روش دفاع می‌کند؟

وینفرد شفر می گوید از تیم ملی کشور عزیزمان ایران دفاع می کند چون این تیم ، سفیر کشور عزیزمان ایران در یک رخداد بزرگ جهانی است و موفقیتش مهم جهت همه ای..

ادامه مطلب

مذاکره مسئولین آرسنال با هانری جهت جانشینی ونگر

با توجه به منابع اسکای کلوب آرسنال طی هفته‌های آینده با اسطوره این کلوب جهت قبول هدایت توپچی‌های لندنی پای میز مذاکره می‌نشیند. مذاکره مسئولین آرس..

ادامه مطلب

بازی با الوصل از دربی مهمتر است/ نباید خودمان را غرق شده است بدانیم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازی با الوصل از نظر امتیازی از دربی مهمتر هست، از عوض کردن در ترکیب پرسپولیس خبر داد و گفت: محسن ربیع‌خواه فر..

ادامه مطلب

دوست دارم به میلان برگردم / پاتو

الکساندر پاتو می‌گوید میلان را خانه‌اش می‌داند و اگر فرصتی جهت بازگشت به این تیم داشته باشد حتماً‌ از آن استفاده خواهد کرد. پاتو: دوست دار..

ادامه مطلب

لیگ قطر را به خاطر پول گزینش کردم / رفیعی

به گزارش ایسنا و به نقل از QSl، سروش رفیعی بازیکن ایرانی در تیم الخور نمایش خوبی داشته هست. این در حالی بوده است که الخور سختى ها و آسانى ها زیادی داشته..

ادامه مطلب

خوشحالی صهیونیست‌ها از کشتی نگرفتن کریمی

رسانه‌های صهیونیست به اتفاقات پیش آمده جهت علیرضا کریمی در رقابت‌های کشتی زیر 23 سال دنیا تصویر العمل نشان دادند. خوشحالی صهیونیست ها از کشتی ن..

ادامه مطلب