دستور – نظم ایران شهردار نامزدی شهرداري

دستور – نظم: ایران شهردار نامزدی شهرداري شهرداری اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار بین الملل دعوت به مذاکره با ایران؟ , متیس صحبت‌های ترامپ را نقض می‌کند

الاخبار نوشت: پنتاگون سیاستی متناقض با سیاست دولت آمریکا در مورد پرونده کشور عزیزمان ایران اتخاذ کرده هست. صحبتهای آرام وزیر دفاع ایالات متحده، جیمس متیس، که فش

دعوت به مذاکره با ایران؟ , متیس صحبت‌های ترامپ را نقض می‌کند

متیس صحبت های ترامپ را نقض می کند؛ دعوت به مذاکره با ایران؟

عبارات مهم : ایران

الاخبار نوشت: پنتاگون سیاستی متناقض با سیاست دولت آمریکا در مورد پرونده کشور عزیزمان ایران اتخاذ کرده هست. صحبتهای آرام وزیر دفاع ایالات متحده، جیمس متیس، که فشارهای آمریکا بر کشور عزیزمان ایران را منحصر در جهت عوض کردن واکنش‌ها پایتخت کشور عزیزمان ایران دانست، زیاد شبیه به دعوت به مذاکره با ایرانی ها بود. مذاکره ای که همچنان پایتخت کشور عزیزمان ایران با آن مخالفت می کند و تمام تلاش خود را در جهت هماهنگی با مرحله اجرای تحریمها به کار بسته هست.

به گزارش گزینش ، این روزنامه عرب زبان ادامه داد: «تغییر رفتار» کشور عزیزمان ایران که معمولا در اظهار نظرهای رسمی آمریکایی ها مطرح می شد، این بار بعد از جنگ لفظی شدید بین پایتخت کشور عزیزمان ایران و واشنگتن، به وسیله متیس تکرار و تنها قید«خاورمیانه ای» به عبارت«تغییر رفتار» اضافه شد.

بدین شکل، متیس دیواری که صحبتهای تنش زای پمپئو در مورد عوض کردن نظام کشور عزیزمان ایران در کالیفرنیا ایجاد کرده بود را فروریخت. اودر پاسخ به پرسش خبرنگاران در پنتاگن در مورد سیاست ترامپ جهت عوض کردن نظام کشور عزیزمان ایران گفت: «چنین سیاستی وضع نشده هست، تنها از آنها می خواهیم واکنش‌ها خود در مورد تعدادی از تهدیدهایی که ممکن است ارتش و نیروهای نیابتی ارزش داشته باشند را عوض کردن دهند».

دعوت به مذاکره با ایران؟ , متیس صحبت‌های ترامپ را نقض می‌کند

در پاسخ به گزارش یک روزنامه نگار استرالیایی در مورد اینکه مسئولان این کشور اطلاعاتی در اختیار دارند، در مورد امکان اقدام نیروهای آمریکا جهت بمباران تاسیسات هسته ای در کشور عزیزمان ایران در زمانی نزدیک، وزیر دفاع آمریکا تصریح کرد که این گزارش، خیالی بیش نیست و ما مطمئن هستیم که این مساله در وقت حاضر محل بحث و مناقشه نیست.

لازم به ذکر است که نخست وزیر استرالیا نیز گزارش موسوم به««A.B.C.» را تنها ادعایی دروغین توصیف کرد؛بویژه با توجه به اینکه طبق این گزارش آمریکایی ها قصد دارند از پایگاههای نظامی استرالیا جهت نشانه قرار دادن تاسیسات کشور عزیزمان ایران استفاده کنند.

الاخبار نوشت: پنتاگون سیاستی متناقض با سیاست دولت آمریکا در مورد پرونده کشور عزیزمان ایران اتخاذ کرده هست. صحبتهای آرام وزیر دفاع ایالات متحده، جیمس متیس، که فش

صحبتهای متیس که چند ساعت بعد از گفته های آتشین فرمانده سپاه قدس، سردار قاسم سلیمانی در مورد پاسخ به تهدیدا ترامپ مطرح شد، نشان دهنده آن است که وزیر دفاع آمریکا قصد دارد در تعامل با کشور عزیزمان ایران به میانه عصا تکیه کرده و قدری در موضع سخت مدیر جمهور در مورد ایران، تعدیل ایجاد کند.

به نظر می رسد صحبتهای متیس در چارچوب پیامی غیر مستقیم جهت کشور عزیزمان ایران قرار می گیرد، مبنی بر انجام مذاکراتی آرام، به دور از تحریکها و تنشهایی که ترامپ به آن عادت دارد. ولی تا کنون کشور عزیزمان ایران در این مورد اظهار همراهی نکرده است و این مساله بار دیگر از زبان حشمت الله فلاحت پیشه، مدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران، اعلام شده است است:« راههای دیپلماتیک بین پایتخت کشور عزیزمان ایران و واشنگتن بسته شده است است».

دعوت به مذاکره با ایران؟ , متیس صحبت‌های ترامپ را نقض می‌کند

واژه های کلیدی: ایران | سیاست | مذاکره | آمریکا | ایرانی | آمریکایی | مجلس ایران | صحبت های ترامپ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs